Zaznacz stronę
houseresponder logo

oferta współpracy dla partnerów

Zarabiaj razem z nami!

Dołącz do programu partnerskiego w systemie HouseResponder.pl

mieszkania warszawa ogłoszenia

Zostań Partnerem!

Jesteś wydawcą serwisu internetowego, prowadzisz bloga, vloga lub innego rodzaju społeczność, którą chciałbyś zmonetyzować? 

HouseResponder.pl to:

Panel Partnera

Stały wgląd do swojego panelu, w którym widzisz wygenerowany ruch

Linki afiliacyjne

Każdy Partner ma swój unikalny link afiliacyjny, dzięki któremu zarabia

Inteligentny algorytm

Dopasowuje sprzedawców i ich oferty do zainteresowanych klientów

Zyski

Zyski adekwatne do jakości i ilości wygenerowanego ruchu

Długoterminowa współpraca

Im większy ruch wygenerowany przez Partnera, tym  więcej on zarabia

Idealne dopasowania

Użytkownicy serwisu otrzymują tylko oferty, które w 100% spełniają ich oczekiwania

Panel klienta

Pozyskani klienci każdego dnia otrzymują nowe oferty spełniające ich kryteria

Wartościowe leady

Do sprzedawcy nieruchomości zgłaszają się tylko potencjalni klienci

Czym jest HouseResponder.pl?

HouseResponder.pl to zaawansowane technologicznie i jednocześnie bardzo przyjazne w obsłudze narzędzie marketingowo-sprzedażowe dla branży nieruchomości, które łączy deweloperów, biura nieruchomości i sprzedawców indywidualnych z osobami zainteresowanymi zakupem mieszkania, domu lub działki.

ogłoszenia mieszkania warszawa

Zarabiaj na afiliacji w HouseResponder!

Przeczytaj poniższe FAQ i dowiedz się czym jest HouseResponder.pl, jak działa i jak możesz zarabiać razem z nami!

 

FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania:

Czym jest HouseResponder.pl?

HouseResponder.pl to zaawansowane technologicznie i jednocześnie bardzo przyjazne w obsłudze narzędzie marketingowo-sprzedażowe dla branży nieruchomości, które łączy deweloperów, biura nieruchomości i sprzedawców indywidualnych z osobami zainteresowanymi zakupem mieszkania, domu lub działki.

HouseResponder.pl dla osób zainteresowanych zakupem nieruchomości

To aplikacja webowa, dzięki której użytkownicy mogą otrzymywać, jak również wyszukiwać przy pomocy wbudowanej wyszukiwarki, dopasowane do ich indywidualnych preferencji oferty mieszkań, domów lub działek zamieszczone w systemie przez deweloperów, biura nieruchomości i sprzedawców bezpośrednich.

Klienci poszukujący, którzy w trakcie zakładania konta wyrażą taką chęć, mogą otrzymywać również informacje o dniach otwartych organizowanych przez biura nieruchomości oraz o dniach otwartych, promocjach i przedsprzedaży w inwestycjach deweloperskich.

HouseResponder.pl dla deweloperów

To efektywne narzędzie umożliwiające deweloperom dotarcie do tysięcy potencjalnych klientów zainteresowanych zakupem mieszkania lub domu o parametrach dokładnie takich jakie deweloper posiada w ofercie w swoich inwestycjach.

HouseResponder.pl dla biur nieruchomości

To innowacyjne na rynku rozwiązanie, które pozwala biurom nieruchomości na dotarcie z ofertą do bardzo precyzyjnie wybranej grupy klientów zainteresowanych zakupem mieszkania, domu lub działki dokładnie takich jakie biuro nieruchomości posiada w swojej ofercie, przy minimalnym nakładzie czasowym i konkurencyjnych cenach, unikając przy tym spamowego ruchu oraz tzw. „pustych odsłon”.

HouseResponder.pl dla Partnerów biznesowych

To system umożliwiający Partnerom systematyczne uzyskiwanie zysków, liczonych jako procent od przychodów realizowanych przez HouseResponder.pl w związku z wykonanymi przez system działaniami reklamowymi kierowanymi do klientów zainteresowanych zakupem nieruchomości, którzy założyli konto w systemie w wyniku działań Partnera.

Jak zarabiać w HouseResponder.pl? Sposób działania

Zarabianie na klientach poszukujących nieruchomości do kupna

Partner otrzymuje dostęp do dedykowanego Panelu Partnera, dostępnego bezpośrednio w przeglądarce internetowej, w którym znajduje się unikalny link afiliacyjny oraz szczegółowe statystyki i rozliczenia aktywności prowadzone w czasie rzeczywistym, w tym między innymi:

  • informacje o liczbie klientów pozyskanych przez własne działania,
  • informacje o liczbie ofert i powiadomień otrzymanych przez każdego z pozyskanych klientów,
  • informacje o liczbie odsłon dokonanych w wyszukiwarce przez pozyskanych klientów,
  • w pełni transparentne rozliczenie wraz z aktualną na dany dzień sumą zysków oraz prognozowanym przychodem.

Partner zamieszczając swój unikalny link afiliacyjny do HouseResponder.pl przy okazji prowadzonych działań reklamowych (np. akcje promocyjne, artykuły, własne strony) na rzecz swoich klientów z branży nieruchomości i pokrewnej otrzymuje możliwość uzyskiwania dodatkowych, regularnych przychodów z pozyskanych klientów zainteresowanych zakupem nieruchomości, którzy założyli konto poprzez zamieszczony link afiliacyjny.

Pozyskani przez Partnera klienci generują przychód dla HouseResponder.pl za każdym razem, kiedy otrzymują ofertę lub powiadomienie lub dokonają w wyszukiwarce odsłony oferty od dewelopera, biura nieruchomości lub indywidualnego sprzedawcy. Na koniec każdego miesiąca następuje rozliczenie z Partnerem wyliczane jako ustalony w umowie o współpracę procent od przychodów wygenerowanych przez klientów Partnera w bazie systemu.

Przykład 1:

Partner zamieszcza link afiliacyjny do HouseResponder.pl na swoich stronach lub w prowadzonych przez siebie działaniach reklamowych.

Jednym z odbiorców działań reklamowych Partnera jest użytkownik Jan Kowalski, będący na etapie poszukiwania mieszkania do kupienia. Jeśli Jan Kowalski zainteresuje się zamieszczoną przez Partnera informacją o HouseRepsonder.pl i przejdzie na stronę aplikacji, wówczas niezależnie od tego czy założy konto w HouseResponder.pl od razu, czy też w późniejszym czasie – zostanie zapisany w bazie systemu HouseResponder.pl jako klient pozyskany przez Partnera.

Od tej chwili za każdym razem kiedy Jan Kowalski otrzyma ofertę, odsłoni ofertę lub otrzyma powiadomienie w HouseResponder.pl od dewelopera, biura nieruchomości lub indywidualnego sprzedawcy, wyliczony procent od przychodu zostanie zapisany na konto Partnera, a cała kwota na koniec miesiąca zostanie przesłana na rachunek bankowy Partnera.

Zarabianie na klientach sprzedających swoje nieruchomości

Pozyskani przez Partnera właściciele nieruchomości, którzy wystawiają swoje nieruchomości na sprzedaż w HouseResponder.pl generują przychód za każdym razem, kiedy dokonają zakupu pakietu reklamowego. Po każdym doładowaniu procent od przychodu jest zapisywany na konto Partnera, a cała kwota na koniec miesiąca zostanie przesłana na rachunek bankowy Partnera.

Przykład 2:

Partner zamieszcza link afiliacyjny do HouseResponder.pl w opublikowanym przez siebie artykule. Jednym z odbiorców działań reklamowych Partnera jest użytkownik Adam Nowak, który posiada mieszkanie do sprzedaży. Jeśli Adam Nowak zainteresowany zamieszczoną przez Partnera informacją o aplikacji przejdzie na stronę HouseResponder.pl, wówczas niezależnie od tego czy założy konto w HouseResponder.pl od razu, czy w późniejszym czasie – zostanie zapisany w bazie systemu HouseResponder.pl jako klient pozyskany przez Partnera aż do chwili usunięcia swojego konta klienta sprzedającego z systemu.

Od tej chwili za każdym razem kiedy Adam Nowak dokona zakupu dowolnego pakietu reklamowego w HouseRepsonder.pl wyliczony procent od dokonanego zakupu zostanie zapisany  na konto Partnera, a cała kwota na koniec miesiąca zostanie przesłana na rachunek bankowy Partnera.

W przypadku kiedy indywidualny klient sprzedający wysyła ofertę do klienta poszukującego lub klient poszukujący odsłoni ofertę takiego klienta w wyszukiwarce i obaj klienci zostali pozyskani przez Partnera zyski Partnera sumują się.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami telefonicznie: +48 728 122 120

... lub napisz do nas - z chęcią na nie odpowiemy!

2 + 15 =

nie czekaj!

Zostań naszym partnerem już dzisiaj!

Wystarczy, że napiszesz do nas na biuro@houseresponder.pl lub skorzystasz z forumlarza powyżej.

+48 728 122 120